BLOG

Přečtěte si, co je nového
 

Co na sebe na valentýnské rande? Na oblečení záleží, protože náš outfit mluví za nás. Tím, jaké módní kousky zvolíme, dáváme jasně najevo, co máme v srdci i na jazyku. Inspirujte se našimi tipy pro krásného Valentýna.

Chystáte se na ples, chcete zazářit a užít si nezapomenutelný večer? Na šatech záleží! Vyberte si takové, ve kterých se budete cítit jako královna. Dlouhé, krátké, široké nebo úzké, máme pro vás všechny.

Říká se: Vánoce samy nepřijdou, musíme si je vytvořit. Pojďme si zařídit ty nejkrásnější slavnostní chvíle a přivolat perfektní vánoční atmosféru plnou nezapomenutelných okamžiků.

Prosinec se blíží a s ním i oblíbená sezóna vánočních večírků. Jak se obléknout, zazářit a cítit se skvěle? Máme pro vás několik tipů na nepřehlédnutelné šaty v mnoha barvách a stylech.

Proč jsou krajkové podprsenky stále více oblíbené? Dokázaly elegantně propojit dvě zásadní věci - sexy vzhled a pohodlí. Zažijte ten jedinečný pocit, když se ozdobíte rafinovanou krajkou. Spodní prádlo je důležitý základ outfitu a krásná podprsenka vám dodá sebevědomí a pocit jedinečnosti.

Která barvička je trendy pro začátek letošního podzimu? Stačí mrknout do našeho e-shopu a máte jasno. Tento podzim jsme ve Sqvele v růžové od hlavy až k patě. Naše odstíny růžové jsou stylové a elegantní, růžové kousky můžete vzít do práce i na večírek. Nebudete sladká jako cukrová vata, "jen" nepřehlédnutelná.

Čeká vás návrat do školy nebo po dovolené do práce? Potřebujete oživit šatník o módní kousek, který vám skvěle padne? Inspirujte se našimi novinkami, ve kterých v září zazáříte!

Rozevláté letní šaty a květinové vzory se vám už okoukaly? Je čas na změnu. Léto je v druhé půlce, slunce už tolik nepálí a večery se pomalu krátí. Pojďte s námi objevit parádní módní kousky pro sexy závěr léta.