BLOG

Přečtěte si, co je nového
 

Léto je ve své půlce, ale vy máte dovolenou ještě pořád před sebou? Přemýšlíte, kam vyrazit? Podívejte se na naše dovolenkové tipy na místa, která vás uchvátí.

Jaké módní novinky nás čekají nadcházející léto? Letní móda je ve znamení květů, nadýchaných látek, šatů a sukní, světlých pastelových tónů a rozverné ženskosti. Můžete se těšit na rafinované módní kousky, ve kterých se budete cítit něžně i sexy zároveň. Léto je ideálním obdobím, kdy máme příležitost popustit uzdu fantazie a ukázat se v plné kráse....

Máme pro vás opět tipy na šaty, ve kterých zazáříte. Ale pozor! Tentokrát až po nevěstě! Chystáte-li se na svatbu jako host, držte se hlavního pravidla pro oblékání - středem pozornosti má být nevěsta.

Máme pro vás tipy na outfity, které jsou pro jaro jako stvořené. Na jaře si můžete užívat šatů a sukní, jen nezapomeňte na kabátek nebo lehké sáčko, které zahřeje. Slunce už má sice pořádnou sílu, dokonce už opaluje, ale když se schová, je ještě chladno.

Už jste slyšeli o OCTO CODES? 8 stylových typů, které popsala módní návrhářka Tána Havlíčková, jsou oblíbeným tématem žen a dívek, a nejen těch, které žijí módou. Typologie OCTO CODES dává jasnou formu tomu, co víme už dávno - že jsme každá jiná, s jiným vkusem a jiným pohledem na módu.

Svátek zamilovaných se blíží! Slavíte? Neslavíte? Každopádně tu máme další příležitost pro pořízení něčeho skvělého na sebe. Ať už se chcete líbit své drahé polovičce nebo udělat radost jen sobě.

Máte svou oblíbenou barvu? Barvy jsou důležitou součástí našeho života, ovlivňují naše emoce, preference a rozhodování. Působí na nás každý den v práci, ve škole i doma. Pokud máme možnost, barvy si pečlivě vybíráme. Co o nás prozradí barvy, ve kterých vyrážíme do ulic?

Jedna společenská událost střídá druhou a vy chcete být pokaždé jiná? Na plese, firemním večírku nebo v divadle? Pak jsou kombinovatelné dlouhé sukně a body stvořené přesně pro vás. Pokaždé vykouzlíte originální model, ve kterém se budete cítit skvěle.