BLOG

Přečtěte si, co je nového
 

Největší párty roku se blíží a je nejvyšší čas přemýšlet, co na sebe. Silvestr je ideální příležitostí, kdy si můžete obléknout něco nepřehlédnutelného a sexy. Je to přece Silvestr! Mrkněte na naše tipy pro silvestrovské outfity.

Která z nás by si nepřála na Štědrý den zářit víc než vánoční stromeček? Kdy jindy máme příležitost vzít si doma krásné šaty a cítit se výjimečně. Vánoce jsou k tomu jako stvořené. Užijte si ten slavnostní pocit, inspirujete se našimi tipy na dokonalé vánoční outfity.

Firemní vánoční večírek bývá nejdůležitější společenskou událostí roku. Proto je pochopitelné, že si už týdny dopředu říkáte Jak se mám obléknout? Co si vzít na sebe?

Módní blogerka Mei píše svým čtenářkám o šatech, které musí sedět skoro každé. A my máme radost, že ji zaujaly šaty právě od Sqvele. Prohlédněte si krásné fotky a inspirujte se. Protože šaty jsou to pravé pro každý den v roce.

Mušketýrky se staly hitem sezóny a naše zákaznice je milují. Nejsou to totiž jen obyčejné boty. V mušketýrkách se budete cítit úžasně. Stále váháte? Byla by škoda nezažít ten pocit. Přečtěte si tři dobré důvody, proč je musíte mít.

Vsaďte na módní a nepřehlédnutelnou okrovou, díky které zazáříte v jakékoli situaci. Okrová je plná pozitivní energie a hřejivého slunce. Zařaďte okrovou do svého šatníku a buďte jednoduše okouzlující. Máme pro vás krásné novinky v okrové - sukně, kalhoty, šaty, bundičky i kabáty a kabelky.