10+ tipů: šaty na vánoční večírek

25.11.2019

Prosinec se blíží a s ním i oblíbená sezóna vánočních večírků. Jak se obléknout, zazářit a cítit se skvěle? Máme pro vás několik tipů na nepřehlédnutelné šaty v mnoha barvách a stylech.

Červená je barvou Vánoc

Inspirace oblečkem Santa Clause? Ale vůbec ne! Červená je symbolem lásky, štěstí a radosti, což k Vánocům krásně sedí. Navíc je červenou jen těžko přehlédnout. Pokud chcete být hvězdou večera, červené šaty jsou to pravé.

Černá elegance

Nadčasová černá se hodí pro každou příležitost. Vždy budete vypadat elegantně a stylově. Zajímavé detaily dodávají šatům na originalitě a zajímavosti. V černých šatech si vánoční večírky užijete!

Originální řasení

V šatech s módním řasením se budete cítit jedinečná. Volánky a nabírání navíc skryje i to, že jste si dala o pár kousků vánočního cukroví více. Odhalená ramena přitáhnou pozornost a působí krásně žensky. 

Blýskněte se!

Flitry a třpytky jsou v kurzu. Rozzářete vánoční párty a zažijte večer, na který se nezapomíná. Když se propojí pohodlný střih a atraktivní materiál, dokonalé šaty jsou na světě. Najdete je v našem e-shopu.

Přečtěte si také článek Jak se obléknout na vánoční večírek

Ten pocit v nadýchané sukni

Hustě nabíraným sukním se nic nevyrovná. Prožijte večer v šatech s nadýchanými volánky a užijte si ten skvělý pocit. 

Jednoduché a něžné

Světlé pastelové tóny ve znamení něžnosti jsou pro šaty na vánoční večírek jako stvořené. Můžete je doplnit zajímavými šperky a doplňky, vytvoříte tak krásný outfit, ve kterém se budete cítit skvěle.