5 zářijových novinek, které vám nesmí uniknout

17.09.2018

Náš e-shop a prodejny zaplavila vlna úžasných novinek, které rozzáří vaše podzimní dny. Krásné kousky z nové kolekce můžete snadno kombinovat a vytvořit tak mnoho dokonalých outfitů. Buďte jedinečná a IN i na podzim!

Hit sezóny - mušketýrky

Nepřehlédnutelné botičky, které jsou nebezpečně sexy a navíc zahřejí. Hodí se k šatům i dlouhým svetrům. Mušketýrky musíte mít. My jsme si je zamilovaly! Vybírejte z mnoha barev přesně podle vašeho vkusu.

Buďte k nakousnutí v krátkých šatech

Ještě nemáte krátké šaty? Na podzim jsou naprostou nezbytností pro váš perfektní vzhled a skvělý pocit. V šatech budete vypadat skvěle a cítit se pohodlně. Obujte k nim lodičky, nízké kozačky nebo mušketýrky, vždy budete módní a dokonalá. Doplňte krátkou bundičkou nebo delším kabátem - krátké šaty nabízí nekonečné množství kombinací.

Kabáty v podzimních barvách

Zahalte se do nejkrásnějších barev podzimu. Nové kabáty v úžasných barvách podtrhnout vaši eleganci a styl. Nosit je můžete ke kalhotám i šatům. Díky perfektním střihům a kvalitním materiálům vám skvěle padnou.

Košilové šaty v nových vzorech

Stále stejně oblíbené a dokonalé, tentokrát v nových inspirativních barvách, které jsou jako stvořené pro podzimní sezónu. Košilové šaty jsou další jedinečný kousek, který můžete nosit na mnoho způsobů. Nechte se okouzlit novými barvami!

Dlouhý kardigan je nutnost!

Znáte ty dny, kdy se ochladí a vy se chcete zachumlat do něčeho hřejivého a příjemného? Podzimní dny přímo volají po kardiganu, který můžete vzít kdykoli a kdekoli. V naší nabídce najdete i krátké kardigany, které jsou stejně slušivé a pohodlné.

Mějte úžasný podzim, buďte jedinečná! Vaše Sqvele