Back to school, back to work

26.08.2019

Čeká vás návrat do školy nebo po dovolené do práce? Potřebujete oživit šatník o módní kousek, který vám skvěle padne? Inspirujte se našimi novinkami, ve kterých v září zazáříte!

Krátké šaty na přednášku i do kanceláře

V jednoduchosti je krása, což tyto šaty krasné dokazují. Můžete je nosit volně i s páskem. Kombinovat se šátkem nebo sáčkem. Pokaždé budete jiná a pokaždé stylová.

Dlouhá sukně nebo kalhoty

Pro celý den ve škole nebo v práci se dlouhá sukně i kalhotky skvěle hodí. Tyhle kousky patří k základům každého šatníku. Budete se cítit elegantně a pohodlně zároveň. Kalhoty můžete doplnit jednoduchým topem nebo zajímavou halenkou či košilí.

Vzory jsou v kurzu

Máte chuť na něco nevšedního? Ve vzorovaných šatech budete nepřehlédnutelná. Čeká vás odpoledne rande nebo schůzka s kamarádkou? V šatech budete zářit celý den.  

Stylový top

Módní triko nebo košili můžete vzít ke kalhotám i sukni a vytvářet tak mnoho stylových outfitů pro formální i méně formální příležitosti. Objevte padnoucí střihy a příjemné materiály, ve kterých se budete cítit příjemně po celý den.

Pohodlná mikina

Potřebujete něco pohodlného pro odpolední relax? Bavlněné mikiny s kapucí si zamilujete na první pohled i dotek. Vybírejte z krátkého nebo prodlouženého střihu. Dlouhou mikinu můžete vzít i jako šaty.