Barvy podzimu 2019: Všechny odstíny růžové

16.09.2019

Která barvička je trendy pro začátek letošního podzimu? Stačí mrknout do našeho e-shopu a máte jasno. Tento podzim jsme ve Sqvele v růžové od hlavy až k patě. Naše odstíny růžové jsou stylové a elegantní, růžové kousky můžete vzít do práce i na večírek. Nebudete sladká jako cukrová vata, "jen" nepřehlédnutelná. 

50 odstínů růžové

Není růžová, jako růžová. Pokud růžová dosud nepatřila k vaší oblíbené barvě, protože je moc výrazná, mladistvá nebo odvážná, letošní podzim je ten pravý čas, kdy můžete růžové přijít na chuť. Pořiďte si do svého šatníku nový kousek v nádherné barvě, kterou můžete kombinovat s černou, bílou, šedou, hnědou i béžovou. Vybírejte z odstínů od světle pastelové až po tmavou hnědofialovou.

Sukně, šaty, kardigany

Hledáte nové šaty do práce? Nebo pohodlný svetřík pro chladnější dny? V růžové budete stále šik, ať vyrazíte kamkoli. Najdete u nás kousky pro business i volné dny. Šaty, trendy tylové sukně, kardigany i kabáty.   

Užijte si podzim v růžové

Růžová barva představuje něhu, oddanost, něžnou lásku, volnost, náklonnost a jemnou eleganci. Pro někoho je symbolem romantiky, ale růžovou nosí i rebelky, každopádně si růžovou pro tento podzim nenechte ujít.