Boty: velká podzimní inspirace

26.09.2018

Souhlasíte, že boty tvoří základ každého outfitu? Správné boty umí celkový look pozvednout, naopak špatné boty dokážou celý dojem zkazit. Inspirujte se a vyberte si ty nejkrásnější botky pro letošní podzim!

Sexy zahřátí

Kozačky a mušketýrky jsou hitem sezóny. Skvěle vyniknout s šaty nebo sukní, ale můžete je vzít i k úzkým džínům. Znáte jiné boty, které jsou stejně sexy a navíc zahřejí?

Na vysoké noze

Ani na podzim se nemusíte vzdávat jehlových podpatků! Nechte vyniknout vaše nožky v nízkých kozačkách s vysokým úzkým podpatkem. Hodí se k sukni i kalhotám. 

Popelka by záviděla

Krásné botičky v módní růžové s rafinovaným šněrováním, které upoutá pozornost. Dokonalé botičky můžete vzít k sukni i ke slim kalhotám. Naše modelka si je zamilovala spolu s tylovou sukní.

Stylové kozačky v krásných barvách

Kozačky nemusí být jen černé. Nechte se inspirovat barvami, které vás rozzáří. Kombinujte a vytvářejte nevšední outfity, které vás budou bavit. Buďte trendy i v podzimní šedi. 

Boty poutají pozornost

Zaujměte nevšedními detaily a vybočte z davu. Díky krásným botám budete nepřehlédnutelná i v džínách a jednoduchém kabátku nebo bundičce. Zajímavé kotníkové boty dodají vašemu outfitu ten správný šmrnc.

Černá nemusí být nudná

Výhodou černých bot je jejich univerzálnost a snadná kombinovatelnost. Můžete je vzít téměř ke všemu, ale na druhou stranu černé boty občas působí trochu nezajímavě. Souhlasíte? Ve Sqvele pro vás vybíráme černé botky se zajímavými aplikacemi, které rozhodně nudné nejsou.

Hnědá patří k podzimu

Nízké kozačky v hnědé barvě jsou pro podzim jako stvořené. Využijete je ke kalhotám i k šatům. Stabilní podpatek zaručí pohodlné nošení, výrazné aplikace dělají z bot stylový kousek, který se jen tak neokouká. 

Jakým botám dáváte na podzim přednost? Mušketýrkám na jehlách, nebo pohodlným kotníkovým kozačkám?