Co si obléknout na schůzku nejen na Valentýna

09.02.2020

Co na sebe na valentýnské rande? Na oblečení záleží, protože náš outfit mluví za nás. Tím, jaké módní kousky zvolíme, dáváme jasně najevo, co máme v srdci i na jazyku. Inspirujte se našimi tipy pro krásného Valentýna. 

Něžná bílá

Bílá je barva čistoty a nových začátků. Nic neskrývá, je otevřená. Navíc omlazuje a zvýrazní křivky. V bílé vyrazte na schůzku s někým, s kým to vypadá vážně. A co vám připomíná bílá s krajkou? Svatební šaty? Proč ne!?

Romantika v růžové

Růžová je na Valentýna skvělá volba. Ať už zvolíte šaty nebo halenku, jednobarevný kousek nebo posetý růžovými květy, budete neodolatelná. Růžová, stejně jako bílá, působí mladě a svěže. A to se na schůzku vždy hodí, co říkáte?

Svůdná na první pohled

Pokud chcete na schůzce opravdu zazářit, černé krajky nebo zvířecí vzory jsou přesně pro vás. Svátek zamilovaných je skvělou příležitostí pro svůdné outfity, proto neváhejte a pořiďte si nový sexy kousek. 

V jednoduchosti je láska

Dáváte přednost jednoduchosti? Basic top doplňte sukní a vysokými mušketýrkami, vykouzlíte tak nepřehlédnutelnou kombinaci ideální nejen na valentýnskou schůzku.   

Dokonalost se skrývá v detailech

Nezapomeňte na kvalitní spodní prádlo, ve kterém se budete cítit skvěle. Pak už stačí vybrat botky, které celý outfit doladí. A samozřejmě nesmí chybět stylová kabelka.

Užijte si večer naplno!