Jak zazářit na podzim? V okrové!

05.10.2018

Vsaďte na módní a nepřehlédnutelnou okrovou, díky které zazáříte v jakékoli situaci. Okrová je plná pozitivní energie a hřejivého slunce. Zařaďte okrovou do svého šatníku a buďte jednoduše okouzlující. Máme pro vás krásné novinky v okrové - sukně, kalhoty, šaty, bundičky i kabáty a kabelky. 

Výhodou okrové je výborná kombinovatelnost. Vyberte si jeden okrový kousek a zkombinujte s bílou, černou, béžovou nebo zelenou. Nebo se zahalte do okrové od hlavy až k patě. Dejte volnost vaší fantazii a inspirujte se našimi outfity.

Okrovou sukni si zamilujete

Sukně v okrové je originálním kouskem, ve kterém budete vypadat úžasně. Můžete vytvářet desítky různých outfitů a pokaždé získáte stylový a neokoukaný vzhled. 

Šaty s prvky žluté

Krásné vzory, příjemné látky, perfektní střihy - a dokonalé šaty jsou na světě. Šaty s prvky žluté a okrové můžete doplnit okrovou bundičkou, okrovými lodičkami nebo mušketýrkami a dokonce i okrovou kabelkou. Budete sladěná do posledního detailu.

Když se potřebujete zahřát - svetry a kabáty

Kabát v okrové barvě je hitem podzimu. Zvedne vám náladu i v sychravých podzimních dnech. Pohodlný svetřík s plastickým vzorem můžete vzít k džínům i sukni. 

Ve Sqvele jsme si okrovou zamilovali. Jak se líbí okrová vám? 

Prohlédněte si všechny novinky v našem e-shopu. Rádi vás uvidíme v našich buticích, kde si můžete vše v klidu vyzkoušet.