Jak se obléknout na vánoční večírek

02.11.2018

Firemní vánoční večírek bývá nejdůležitější společenskou událostí roku. Proto je pochopitelné, že si už týdny dopředu říkáte Jak se mám obléknout? Co si vzít na sebe?

Pro tentokrát oblíbené džíny nechte doma. Vánoční večírek si zaslouží něco slavnostního. Na vánočním večírku se můžete ukázat v jiném světle, být sexy a neodolatelná. Protože nikdy nevíte, co se na večírku může přihodit. Dostanete úžasnou příležitost zaujmout kolegu, který se vám už dlouho líbí, se šéfem se dostanete k rozhovoru o možnosti povýšení nebo se jen parádně pobavíte s partou kolegyň. Jsou to právě vánoční večírky, na které se ve firmách vzpomíná ještě několik let. 

Co si obléknout na vánoční večírek?

Při výběru oblečení vždy záleží, o jaký typ večírku půjde. Komorní večírek v úzkém kruhu kolegů je jiný než okázalý celopodnikový večírek s živou hudbou a zábavným programem pro dvě stě lidí. Ale i malý večírek si můžete skvěle užít a vzít si na sebe něco parádního. Nosíte celý rok kalhoty? Vyrazte v sukni nebo v šatech. Už pro ten výjimečný pocit.

Šaty jsou sázkou na jistotu

Jednoduché šaty se zajímavými detaily a z nevšedních materiálů jsou tou pravou volbou. Budete se cítit pohodlně a sexy zároveň. Takové šaty navíc využijete i pro jiné příležitosti. Dají se nosit do práce i na rande. 

Červená k Vánocům patří

V červených šatech budete zaručeně středem pozornosti, protože tato barva nejde přehlédnout. Teď se jen rozhodnout, jestli vyberete společenskou verzi, nebo raději moderní styl vhodný i pro denní nošení.

V krátkých černých budete šik

Krátké společenské šaty jsou perfektní volbou. Nejsou příliš okázalé, ale přitom dokonale slavnostní. Elegantní černá sluší téměř každému, dodá vám punc noblesy a stylu. S takovými šaty nemůžete sáhnout vedle.

Dlouhé šaty pro velkolepý vánoční večírek 

Chystáte se na večírek ve velkém stylu? Pak klidně zvolte dlouhé šaty, které se pro takovou příležitost dobře hodí. Dlouhé šaty vždy působí elegantně a podtrhnou váš jedinečný styl. 

Sukně s halenkou nebo svetříkem

Na šaty si netroufáte a hledáte něco méně nápadného a pohodlného? Rozumíme. Vyberte si z příjemných sukýnek, které můžete snadno kombinovat se zajímavým topem. 

Co je nejdůležitější?

Abyste se ve vybraném outifutu cítila krásně a sebejistě. Protože jak se budete cítit, tak vás budou vnímat ostatní

Přijďte si šatičky i sukně vyzkoušet do jednoho z našich butiků v Ostravě nebo v Karviné. Online objednávky posíláme bleskově, ať na nový módní kousek nečekáte ani minutu navíc.

Mějte se skvěle!