Krajkové podprsenky: stylové a sexy

05.10.2019

Proč jsou krajkové podprsenky stále více oblíbené? Dokázaly elegantně propojit dvě zásadní věci - sexy vzhled a pohodlí. Zažijte ten jedinečný pocit, když se ozdobíte rafinovanou krajkou. Spodní prádlo je důležitý základ outfitu a krásná podprsenka vám dodá sebevědomí a pocit jedinečnosti.

Dejte vale push-up

Víte, že zmínky o prvních podprsenkách jsou až z 15. století? Za tu dobu si prošly velkým vývojem, od šněrovaček, svíravých korzetů až po push-upky. Kostice, výztuhy a vycpávky odhazuje stále více žen a pořizují si právě krajkové podprsenky, který jsou módní a sexy.  

Pokud pro vás dosud byla podprsenka skrývanou součástí oblečení, která měla být neviditelná, s krajkou se vše mění. Krajkové podprsenky jsou tak krásné a přirozené, že můžou klidně vykouknout z výstřihu. 

Černá krajka je sexy i romantická

Barva stylu a elegance vede i u krajkových podprsenek. Vybírejte z různých střihů a designů, které skvěle padnou a sluší každé ženě. Pro volbu správné velikosti měřte. Krajková podprsenka je jako šperk, který vás rozzáří. A na tom záleží. Abyste se cítila krásně a příjemně.