Módní kousky, které zvýrazní vaše opálení

17.08.2018

Do bronzova opálená pokožka jako krásná vzpomínka na prosluněné pláže a horké letní dny. Kéž by bylo možné udržet opálení až do příštího léta! Máme pro vás několik tipů, jak zvolit vhodný outfit, který zvýrazní vaše opálení. Užijte si letní pocit o trochu déle!

Bílá klasika rozzáří vaši opálenou pokožku
Bílá klasika rozzáří vaši opálenou pokožku

Bílá zvýrazní vaše opálení. Zaručeně

Vsaďte na kouzlo kontrastu, zdůrazněte váš letní odstín pleti oblečením ve sněhově bílé barvě. Opálení dokonale vynikne a pokožka bude působit tmavší. Můžete se tak těšit z letního looku až do zimy. Pro chladnější letní večery oceníte pohodlný kardigan. Komplet s dlouhými rukávy je univerzálním kouskem, který využijete do práce i na party. Bílá barva nechá vaši opálenou pokožku zazářit v každé situaci!

Bronzová pokožka vynikne s černou
Bronzová pokožka vynikne s černou

Tajemství sexy vzhledu božské Monicy Bellucci? Černá

Italky vědí, že černá barva a opálená pokožka jsou dokonalou kombinací, protože s černou působí olepená pokožka ještě o něco tmavší. Černá je barvou elegance, stylu a sebevědomí. Černé šaty vytvoří nebezpečný sexy vzhled, díky kterému se budete cítit skvěle. Ať už v práci nebo na schůzce.

Letní odstín pleti dovoluje ukázat více
Letní odstín pleti dovoluje ukázat více

Pravý čas na odhalení

Vystavujte vaši opálenou pokožku kdykoli je to možné. Vyzkoušejte outfit s holými zády, krátký top nebo šaty s rafinovaným rozparkem. Opálení zakryje drobné nedostatky pokožky a je shovívavé i k nějakému tomu kilu na víc. Máte-li chuť na odvážnou módu, právě teď je nejvhodnější čas pro vaše odhalení. 

Šaty pro letní dny
Šaty pro letní dny

Tyto a další originální módní kousky najdete na www.sqvele.com.

Tip na závěr: Jak zvýraznit a udržet opálení co nejdéle? 

Předcházejte předčasnému sloupání bronzového odstínu, a proto nezapomínejte na pravidelnou péči. Doporučujeme suché oleje, které pokožku rozjasní, dodají výživné látky a rychle se vstřebávají. Vyzkoušejte také oleje nebo jiné přípravky s obsahem třpytek nebo perleti. Vaše pokožka bude neodolatelná!