Módní trendy pro léto 2019?

17.05.2019

Jaké módní novinky nás čekají nadcházející léto? Letní móda je ve znamení květů, nadýchaných látek, šatů a sukní, světlých pastelových tónů a rozverné ženskosti. Můžete se těšit na rafinované módní kousky, ve kterých se budete cítit něžně i sexy zároveň. Léto je ideálním obdobím, kdy máme příležitost popustit uzdu fantazie a ukázat se v plné kráse. Využijte toho! 

Dlouhá klasika

K letní pohodě dlouhé šaty jednoduše patří. Ať už květované nebo čistě bílé. Splývavý střih sluší každé postavě a je velmi pohodlný. Dlouhé šaty využijete v pracovních dnech i o dovolené u moře.

Mini sukně nebo kalhoty

Nepotrpíte si na dlouhé šaty? Dáváte přednost jednoduché mini nebo kalhotám? Nechte vyniknout dlouhé nožky, kdy jindy než v létě! Nezapomeňte na vysoké podpatky, které vaše nohy ještě prodlouží.

Trendy sukně v midi délce

Ještě ve vašem šatníku chybí módní midi sukně? Hodí se do práce i pro volný čas. Vyberte tu pravou přesně podle svého vkusu. Sukni doplníte třeba něžnou halenkou s řasením. 

Šaty, šaty, šaty

Chce to nové šaty, ve kterých se budete cítit jako hvězda? Chystáte se na párty nebo na první rande? Máme pro vás krátké šatičky ve všech stylech, vzorech a barvách. Stačí si vybrat.

Užijte si začátek léta a mějte se skvěle!