Jak se stát královnou plesu: nejkrásnější plesové šaty

09.01.2019

Smím prosit? Vstáváte, míříte na taneční parket a všichni se dívají jen na vás. Také toužíte být královnou plesu a užít si nezapomenutelný večer? Na šatech záleží. Vyberte si ty pravé přesně pro vás.

Dlouhé plesové šaty? Dokonalé!

Kdy jindy si můžete vzít dlouhé šaty s výrazným zdobením než na ples? Využijte plesovou sezónu a užijte si ten pocit mít na sobě šaty jako pro princeznu. Najdete u nás šaty s dlouhým rukávem i s holými rameny. 

Zajímavé střihy a rafinované detaily

Někdy stačí zajímavý detail nebo střih a jedinečné šaty jsou na světě. Záleží už jen na vás, zda dáte přednost vysokému rozparku, holým ramenům nebo odhaleným zádům. 

Když vám to víc sluší na krátko 

Dlouhé šaty nejsou váš šálek čaje? Pak vyrazte v krátkých! Žádné pravidlo nepředepisuje správnou délku. V krátkých šatech budete působit mladistvěji, necháte vyniknout nožky a při tanci se nebudete bát, že vám partner přišlápne sukni. Vybírejte bohatě zdobené nebo jednoduché šaty ve všech barvách.

K šatům už pak stačí jen zvolit vhodné doplňky, zajímavý účes a líčení. Především nezapomeňte na dobrou náladu a skvělý pocit, protože jen tak si ples užijete na maximum! 

Všechny šaty si můžete vyzkoušet v našich buticích v Ostravě nebo v Karviné. Online objednávky vyřizujeme bleskově, protože víme, že na krásné šaty nechcete čekat ani o minutu déle.

Užijte si plesovou sezónu a mějte se skvěle!

Co na sebe na valentýnské rande? Na oblečení záleží, protože náš outfit mluví za nás. Tím, jaké módní kousky zvolíme, dáváme jasně najevo, co máme v srdci i na jazyku. Inspirujte se našimi tipy pro krásného Valentýna.

Chystáte se na ples, chcete zazářit a užít si nezapomenutelný večer? Na šatech záleží! Vyberte si takové, ve kterých se budete cítit jako královna. Dlouhé, krátké, široké nebo úzké, máme pro vás všechny.

Říká se: Vánoce samy nepřijdou, musíme si je vytvořit. Pojďme si zařídit ty nejkrásnější slavnostní chvíle a přivolat perfektní vánoční atmosféru plnou nezapomenutelných okamžiků.