Jak se stát královnou plesu: nejkrásnější plesové šaty

09.01.2019

Smím prosit? Vstáváte, míříte na taneční parket a všichni se dívají jen na vás. Také toužíte být královnou plesu a užít si nezapomenutelný večer? Na šatech záleží. Vyberte si ty pravé přesně pro vás.

Dlouhé plesové šaty? Dokonalé!

Kdy jindy si můžete vzít dlouhé šaty s výrazným zdobením než na ples? Využijte plesovou sezónu a užijte si ten pocit mít na sobě šaty jako pro princeznu. Najdete u nás šaty s dlouhým rukávem i s holými rameny. 

Zajímavé střihy a rafinované detaily

Někdy stačí zajímavý detail nebo střih a jedinečné šaty jsou na světě. Záleží už jen na vás, zda dáte přednost vysokému rozparku, holým ramenům nebo odhaleným zádům. 

Když vám to víc sluší na krátko 

Dlouhé šaty nejsou váš šálek čaje? Pak vyrazte v krátkých! Žádné pravidlo nepředepisuje správnou délku. V krátkých šatech budete působit mladistvěji, necháte vyniknout nožky a při tanci se nebudete bát, že vám partner přišlápne sukni. Vybírejte bohatě zdobené nebo jednoduché šaty ve všech barvách.

K šatům už pak stačí jen zvolit vhodné doplňky, zajímavý účes a líčení. Především nezapomeňte na dobrou náladu a skvělý pocit, protože jen tak si ples užijete na maximum! 

Všechny šaty si můžete vyzkoušet v našich buticích v Ostravě nebo v Karviné. Online objednávky vyřizujeme bleskově, protože víme, že na krásné šaty nechcete čekat ani o minutu déle.

Užijte si plesovou sezónu a mějte se skvěle!

Říká se: Vánoce samy nepřijdou, musíme si je vytvořit. Pojďme si zařídit ty nejkrásnější slavnostní chvíle a přivolat perfektní vánoční atmosféru plnou nezapomenutelných okamžiků.

Prosinec se blíží a s ním i oblíbená sezóna vánočních večírků. Jak se obléknout, zazářit a cítit se skvěle? Máme pro vás několik tipů na nepřehlédnutelné šaty v mnoha barvách a stylech.

Proč jsou krajkové podprsenky stále více oblíbené? Dokázaly elegantně propojit dvě zásadní věci - sexy vzhled a pohodlí. Zažijte ten jedinečný pocit, když se ozdobíte rafinovanou krajkou. Spodní prádlo je důležitý základ outfitu a krásná podprsenka vám dodá sebevědomí a pocit jedinečnosti.