Tip: Nejkrásnější vánoční outfity

05.12.2018

Která z nás by si nepřála na Štědrý den zářit víc než vánoční stromeček? Kdy jindy máme příležitost vzít si doma krásné šaty a cítit se výjimečně. Vánoce jsou k tomu jako stvořené. Užijte si ten slavnostní pocit, inspirujete se našimi tipy na dokonalé vánoční outfity. 

Jedině červená to může být

Červená je nejoblíbenější vánoční barvou. V červené budete zářit a stanete se středem pozornosti. Tato barva vyzařuje lásku a pohodu, zároveň je svůdná a sexy. Vybírejte ze společenských šatů, ve kterých budete nepřehlédnutelná. 

Další odstíny Vánoc

Pokud červená není vaše oblíbená, Vánocům sluší také bílá, béžová, zelená i černá. Popusťte uzdu fantazie a zvolte šaty, ve kterých se budete cítit skvěle a užijete si sváteční dny. 

V jednoduchosti je krása

Netoužíte po okázalých šatech? Vybírejte z jednodušších modelů, které vám skvěle padnou a zvýrazní vaši výjimečnost. Krátké šaty můžete doplnit výraznějšími šperky a získáte dokonalý výsledek. 

Dokonalá vánoční halenka

Jste spíš typ pro krásnou halenku a kalhoty nebo sukni? V halence se zajímavými detaily budete ozdobou u štědrovečerního stolu. Vánoce jsou ideální příležitostí pro volánky, krajky a další zdobné detaily. 

Kožešinové vesty
Kožešinové vesty

Módní kožešinové vesty

Až půjdete ven čekat na Ježíška nebo zapalovat prskavky, bude se vám hodit kožešinová vesta, která se právem stala hitem předvánoční sezóny. Zahřeje a vypadá jednoduše úžasně. 

To pravé vánoční obutí

Na závěr nesmíme zapomenout na dokonalé vánoční botky. Co říkáte těmto kráskám se zlatým zdobením? Aneb dejte ženě ty pravé boty a Vánoce můžou začít!

Vše si můžete v klidu a bez spěchu vyzkoušet v našich buticích nebo objednat online. Zasíláme bleskově, protože móda nepočká. 

Přejeme vám krásné přípravy na vánoční svátky, mějte se skvěle!