NOVINKA: Kombinujte sukně a topy podle svých představ

23.01.2019

Jedna společenská událost střídá druhou a vy chcete být pokaždé jiná? Na plese, firemním večírku nebo v divadle? Pak jsou kombinovatelné dlouhé sukně a body stvořené přesně pro vás. Pokaždé vykouzlíte originální model, ve kterém se budete cítit skvěle. 

Společenská sukně ve znamení saténu

Luxusní saténové sukně dlouhého střihu můžete vzít na ples i do divadla. Výrazný pas zeštíhluje a vytváří dokonalou ženskou siluetu. Vybírejte z elegantní černé, něžné růžové nebo trendy hořčicové.

Dlouhá sukně se záplavou květů

Naprosto originálním a nepřehlédnutelným kouskem je dlouhá květovaná sukně s vysokým pasem. S takovou sukní máte jistotu, že budete jedinečná.

Stvořené přímo na tělo - body

Sukně a body jsou skvělou kombinací. Body má tu výhodu, že sedí přesně tak, jak potřebujete. Nemusíte se bát, že se vám bude vyhrnovat, přetáčet, kasat nebo dělat jiné nepříjemnosti. S body víte, že je vše na svém místě. 

Spolu s dlouhou sukní vytváří body dojem šatů. Výsledný efekt je dokonalý.

Dlouhá sukně + body = dokonalý společenský outfit

K sukni můžete zvolit světlý nebo bílý top, dlouhý nebo krátký rukáv. V jednoduchém stylu nebo s rafinovanou krajkou. A co třeba top bez rukávů? Možností je mnoho, pro každou příležitost se bude hodit jiná. 

Vybírejte, kombinujte a buďte jedinečné!

Co na sebe na valentýnské rande? Na oblečení záleží, protože náš outfit mluví za nás. Tím, jaké módní kousky zvolíme, dáváme jasně najevo, co máme v srdci i na jazyku. Inspirujte se našimi tipy pro krásného Valentýna.

Chystáte se na ples, chcete zazářit a užít si nezapomenutelný večer? Na šatech záleží! Vyberte si takové, ve kterých se budete cítit jako královna. Dlouhé, krátké, široké nebo úzké, máme pro vás všechny.

Říká se: Vánoce samy nepřijdou, musíme si je vytvořit. Pojďme si zařídit ty nejkrásnější slavnostní chvíle a přivolat perfektní vánoční atmosféru plnou nezapomenutelných okamžiků.