Novinky pro pozdní léto

20.08.2018

Už jste si také všimli, že listy na stromech začínají trochu žloutnout a dny se zkracují? Slunce má pořád ještě sílu, ale večery jsou už chladné. Máme pro vás novinky, které jsou jako stvořené pro tyto dny. 

Krása ženskosti i na konci léta

S kratšími dny prodlužujeme rukávy i délky sukní. Ani v chladnějších dnech se nemusíte vzdávat oblíbených ženských kousků. Šaty a sukně dokonalých střihů se vám budou hodit na odpolední nákupy s kamarádkou, můžete se v nich cítit pohodlně i celý den v práci. Co je nejdůležitější? Jedinečnost a styl, který nelze přehlédnout.

Komplety, bundičky, kalhoty - třeba ve zlaté!

Ve vašem šatníku se nikdy neztratí zajímavý komplet kalhot a topu, který můžete nosit společně, nebo kombinovat s jiným oblečením. Pozdní léto přeje lehkým materiálům, světlým barvám a odhalujícím střihům. Užijte si toto krásné období plné hřejivých dní. Třeba v našem jedinečném zlatém kompletu, do kterého se zamilujete. Stejně jako my!

Buďte přitažlivá i ve svetru

Připravte se zářijové dny, vyzbrojte se rafinovaným svetříkem, který vás příliš nezahalí, ale ukáže vaši opálenou pleť jako vzpomínku na horké léto. Módní svetr je ideálním pro dlouhé procházky nebo posezení na venkovní zahrádce, třeba až do setmění. 

Košilové šaty jsou stále oblíbenější

Mám si dnes vzít košili, nebo šaty? Usnadníme vám rozhodování, máme pro vás košilové šaty. Můžete je nosit jako šaty nebo kombinovat s úzkými kalhotami. Váš look bude vždy stylový a módní. Ideální varianta do práce, na pracovní schůzku i volný čas. Košilové šaty jsou univerzálním a osvědčeným kouskem, který si ve vašem šatníku najde své pevné místo.

Užijte si krásný závěr léta. Napište nám do komentářů, co v tomto období nosíte nejraději. Těšíme se na vaše názory! Vaše Sqvele.