Plesové šaty aneb sezóna plesů začíná

17.01.2020

Chystáte se na ples, chcete zazářit a užít si nezapomenutelný večer? Na šatech záleží! Vyberte si takové, ve kterých se budete cítit jako královna. Dlouhé, krátké, široké nebo úzké, máme pro vás všechny.

Šaty pro ples s velkým P

Čeká-li vás vrcholná událost plesové sezóny, která má již svou prestiž, výběru šatů věnujte dostatek pozornosti. Šaty s dlouhou sukní i dlouhými rukávy jsou ideální pro slavnostní příležitosti tohoto druhu. Pokud na pozvánce stojí black tie, volba je jasná, k partnerovi v černém smokingu se budete skvěle hodit. 

V dlouhé řasené sukni jako princezna

Kdy jindy si užít ten pocit v dlouhé široké sukni? Na plese to roztočte, a to doslova. Široká sukně podtrhne vaši ženskost a při tanci je nepřehlédnutelná. V kombinaci s minimalistickým živůtkem vzniká dokonalý plesový outfit. 

Šaty se svůdnými detaily

Ve společenských šatech zazáříte nejen na plese. Šaty zdobí nádherná krajka a rafinovaný rozparek. Výstřih ve tvaru V na zadním dílu odhaluje záda. Šaty vyniknou s opálenou pokožkou, kterou můžete zvýraznit samoopalovacím krémem nebo tělovým olejem s třpytkami. 

Krátké a krásné

V krátkých šatech na ples? Proč ne! Vždy záleží na typu plesu, ne každý vyžaduje dlouhou róbu. Krátké řasené šaty působí mladistvě a odhalí dlouhé nohy. Proto věnujte čas výběru vhodných plesových botek, které k šatům perfektně padnou. 

Silueta na prvním místě

Necítíte se dobře v široké sukni? Nechte vyniknout svou siluetu v úzkých flitrovaných šatech s korzetovým topem. Pozor, v šatech bez rozparku se musíte brzdit na parketu. Každopádně zazáříte, a to je hlavní!

Další plesové šaty najdete v našem e-shopu.