Silvestr: Co si obléknout na největší párty roku?

13.12.2018

Největší párty roku se blíží a je nejvyšší čas přemýšlet, co na sebe. Silvestr je ideální příležitostí, kdy si můžete obléknout něco nepřehlédnutelného a sexy. Je to přece Silvestr! Mrkněte na naše tipy pro silvestrovské outfity.

Sexy v krátkých šatech

Šaty s krátkou sukní nechají vyniknout vaše nohy, odhalená ramena a paže působí přitažlivě. Zajímavé detaily a aplikace vykouzlí z jednoduchých šatů jedinečné kousky. Mezi barvami je nejoblíbenější černá, ale nebojte se odvázat a zvolte šaty v barvě podle svého vkusu a přání.

Silvestr v dlouhých

Dlouhé společenské šaty v sobě skrývají vše - eleganci, styl i vyzývavost. Jsou dokonalé a neodolatelné. Je jen na vás, zda dáte přednost hlubokému výstřihu, odkaleným zádům nebo vysokému rozparku. 

Silvestr v krátkých nařasených

Buďte za hvězdu večera v úžasných šatičkách, které jsou jako stvořené pro oslavu nového roku. Budete se cítit jako princezna a oslavu si užijete na 100 %! Vybírejte krátké společenské šaty z mnoha barev a střihů.

Ten pravý čas na nový módní kousek

Už dlouho toužíte vyrazit v tylové sukni, minisukni, nařasených šatech nebo jiném oblečení, ale zatím nebyla ta pravá příležitost? Na Silvestra je dovoleno vše. Vyzkoušejte nový módní kousek a možná zjistíte, že jste ho měla nosit už dávno.