Výběr z našich novinek: body, svetrové komplety, šaty, koženkové kalhoty

16.11.2018

Už jste viděly naše novinky pro podzimní a zimní sezónu? Teplota na teploměru začíná klesat k nule, ale to neznamená, že se zachumláme do kalhot, dlouhé bundy a zanevřeme na módu. Máme pro vás několik tipů na kousky, které jsou pro novou sezónu jako stvořené.

Svetrové komplety

K úplným novinkám patří svetrové komplety, které jsou jednoduše dokonalé. Můžete je nosit jako šaty a až vás přestanou bavit, horní a spodní díl rozdělíte a nakombinujte s jiným kouskem z vašeho šatníku. 

Body na tělo

Tyhle chytré módní kousky se parádně hodí k džínám i k sukni. Body si získávají stále větší oblibu pro svou praktičnost. Body sedí přesně tak, jak má, je to skvělé řešení, pokud potřebujete mít naprostou jistotu, že vaše oblečení bude bez chyby.

Sexy koženkové kalhoty

Džíny a obyčejné kalhoty už se vám okoukaly? Pak je ten pravý čas na koženkové kalhoty, které zdobí zlatý nebo stříbrný proužek po bocích. V takových kalhotách budete nepřehlédnutelná, slibujeme!

Šaty s páskem

Stylové šaty, které můžete vzít jak do práce, tak do divadla, by neměly chybět ve vašem šatníku. Zachrání vás vždy, když nevíte, co na sebe. Klasické šaty ke kolenům se vám budou hodit pro každou příležitost, která si bude žádat dokonalý vzhled.

Krátké šaty i v chladných dnech

Krátké šaty s dlouhými rukávy v něžně růžové barvě rozzáří vaše podzimní i zimní dny. Doplňte je teplou kožešinovou vestou a mušketýrkami, díky kterým vykouzlíte dokonalý outfit.

Další novinky najdete na našem e-shopu. Můžete nás také navštívit v našich buticích a vše si v klidu a bez stresu vyzkoušet.

Těšíme se na vás!