Změňte svůj šatník, změníte sebe

28.08.2018

Platí, že šaty dělaj člověka? Určitě platí a platit bude. Oblečení má vliv na utváření prvního dojmu o druhých, ale hlavně odráží a také ovlivňuje to, jak se sami cítíme. Oblečení a náš pocit jsou propojené nádoby. Pojďme se podívat, jak toho využít. 

Kdo je kdo podle oblečení

Móda, to jsou vlastně takové kostýmy v divadelní hře, které se říká život. Podle oblečení na první pohled odhadneme, kdo má sebevědomí na rozdávání a kdo je naopak šedá myš schovávající se v davu. Rozeznáme sportovní typ od těch, kteří si potrpí na eleganci. Jestli člověk vybírá z posledních módních trendů nebo sází na léty prověřenou klasiku.

Co když na to ale půjdeme z opačné strany? 

Jak bychom se chtěli cítit? Čím nebo kým chceme být? Pojďme se podle toho obléknout! Jen opatrně, každý má své limity a hranice, a když je překročí, nebude mu 100% příjemně. A naším přáním je cítit se skvěle! Proto je dobré uvědomit si, jaký výstřih je až příliš hluboký a jaká délka sukně až moc krátká.

Začínáme!

Zamilujte se do červené

Považujete červenou za barvu agresivity a přemrštěného sebevědomí? Začněte se na ni dívat jako na symbol lásky a radosti ze života. Oblékněte červenou a uvidíte, jak vás rozzáří!

Výrazné vzory jsou vždy v kurzu

Odpoutejte se od svých běžných barev a zažijte nový pocit díky výrazným vzorům. Třeba vám přinesou velkou změnu, na kterou už dlouho čekáte.

Odhalení větší než obvyklé

Halenka s holými rameny, kratší sukně nebo hlubší výstřih - vyzkoušejte, jak si budete najednou připadat svůdněji a sexy. Odvážný outfit změní vaše pocity a tím i vaše chování. Reakce okolí na sebe nenechají dlouho čekat. Díky módě se můžete stát tím, kým chcete a cítit se skvěle. A to je to hlavní.

Inspirovali jsme vás? Máte chuť na změnu hned teď? Vybírejte v našem e-shopu.